انواع بست پایه دار

انواع بست پایه دار

معرفی انواع بست پایه دار

بست پایه دار از نوع فلزی یکی از مدل های رایج در بازار است که برای اتصال لوله و همینطور نگه داشتن لوله ها در کنار هم مورد استفاده قرار می گیرد. این بست ها در صنایع مختلفی استفاده می شود اما برای ساختمان سازی و تاسیسات شرایط فرق دارد.

یکی از دیگر از انواع بست پایه دار مربوط به مدل پلاستیکی است. این مدل از بست ها هستند که برای اتصال لوله های موجود روی دیوار استفاده می شوند و در مقایسه با بست های فلزی از نظر مقاومت متفاوت هستند. بست پایه دار فلزی برای سازه های داربستی گزینه خوبی است.

استانداردهای ویژه ای که برای تولید انواع بست پایه دار در نظر گرفته می شود مربوط به جنس و سایز آنها است.

ویژگی انواع بست پایه دار فلزی

یکی از مهمترین مشخصاتی که برای انواع بست پایه دار فلزی در نظر گرفته شده است این است که برای انواع لوله های فلزی و پلیمری مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل از بست ها تنوع بسیار زیادی دارد و در سایز های ۲ الی ۶ اینچ اجرا می شود. این مدل از بست ها قابلیت رگلاژ داشته و توانایی لازم در آویز یا دیوار را دارند. پایه U پر شده به بدنه بست به صورتی است که استحکام لازم را ایجاد می کند.

این محصول دارای واشر ستاره ای است که از خروج پیچ از بست جلوگیری می کند. همینطور از یک مهره های جوشی نیز استفاده شده است تا نصب انواع بست پایه دار فلزی در ارتفاع با کمترین خطر همراه باشد.

طراحی انواع بست پایه دار فلزی به صورتی است که قابلیت استفاده از پیچ گوشتی چهارسو و همینطور دو سو را دارد.

انواع بست پایه دار 2

 

 

بست پایه دار با پوشش رنگ الکترواستاتیک

انواع ورق های استنلس استیل و آهن و … برای بست پایه دار طراحی و اجرا شده اند که از رنگ های الکترواستاتیک در آن ها استفاده شده است. همینطور پوشش گالوانیزه سر و گرم نیز برای انواع بست پایه دار دیده می شود.

برخی از انواع بست پایه دار هستند که بدون روکش نیز عرضه می شوند و یا با روکش از جنس عایق پی وی سی هستند. روکش های EPDM برای بست پایه دار به عنوان یک عایق حرارتی و برودتی بوده و یا به صورت یک عایق صداگیر است. همینطور این سبک از ببست ها دارای پایه پلی اتیلن هستند که قابلیت تحمل دما از منفی ۳۰ الی مثبت ۱۵۰ درجه سانتیگراد را دارند. بست پایه دار به صورتی طراحی شده است که مناسب نصب انواع لوله های فلزی و پلی اتیلن و همینطور کابل در فضای صنایع ساختمانی و تاسیساتی هستند.

 

راهنمای سایزبندی انواع بست پایه دار

بست پایه دار معمولاً از سایر ۲/۱ الی ۱۲ اینچ طراحی شده اند. به طور کلی بست پایه دار اغلب در سایز بندی های ۱/۲ ، ۳/۴ ، ۱ ، ۱/۴ ۱ ، ۱/۲ ۱ ، ۲ ، ۱/۲ ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ اینچ بوده که دارای پایه های پلی اتیلن مخصوص هستند و معمولاً سایز های ۱۰ و ۱۲ اینچ برای آن در سبک های بدون پایه اتیلن ارزیابی شده است. همینطور از پایه های فلزی برای تقویت بخش های انتهایی نیز استفاده می شود. اینطور که مشخص است سایزبندی هایی که برای انواع بست پایه دار در نظر گرفته می شود اجازه می دهد که برای موقعیت پروژه های مختلف بهترین نتایج را به همراه داشته باشد. این محصول باید نصب دقیق و تست و بازبینی داشته باشد.

برای استعلام قیمت محصولات و یا دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره واتس اپ 09021000571 تماس حاصل فرمایید و یا با ارسال درخواست کارشناسان مربوطه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *