شیر یکطرفه ویفری

شیر یکطرفه ویفری

شیر یکطرفه ویفری دریچه ای

شیر یکطرفه ویفری دریچه ای به واسطه طراحی بی نظیری که دارد فضای کمی برای نصب و اجرا نیاز دارد و به سادگی در سیستم لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از شیر ها به سادگی و در هر سمت و سویی نصب می شوند. در تولید و طراحی این مدل از شیر ها از فولاد ضد زنگ استفاده شده است که عمر طولانی دارد و هم از نظر آب بندی بسیار قوی است.

 

ساختار کلی شیر یکطرفه ویفری دریچه ای به این صورت است که از بدنه ویفری یا بین فلنجی در آن استفاده شده است که سبب می شود افت فشار بسیار اندک باشد. این محصول تست بازرسی و بازبینی را پشت سر گذاشته است و فشار دمایی به اندازه ۱۷۰ درجه سانتی گراد را پوشش می دهد. این مدل از شیر ها برای پوشش های داخلی و بیرونی از رنگ های اپوکسی پودری استفاده کرده ان و همینطور روش الکترواستاتیکی هستند.

عملکرد شیر یکطرفه ویفری به این صورت است که در دو سمت آن اختلاف فشار وجود دارد و این موضوع به عبور از سمت مخالف جهت حرکت سیال کمک می کند و برای سیستم های موتورخانه ای و آبرسانی و … به کار برده می شود.

شیر یکطرفه ویفری 2

شیر یکطرفه ویفری لولایی

شیر یکطرفه ویفری لولایی از دیگر مدل های موجود محسوب می شود که طراحی آن خاص است. برای این محصول از یک صفحه مسدود کننده استفاده شده است که دارای حرکت آونگی است و همینطور این محصول بدون فلنج و بدنه باریک نیز عرضه می شود و برای تاسیسات ساختمان ها و فاضلاب ها و کشاورزی و موتورخانه ها استفاده می شود. وضعیت آب خام و آب آشامیدنی برای این محصول تا دمای ۷۰ سانتی گراد قابل تحمل است. همینطور این شیر کوچک و کم حجم جلوی افت فشار را می گیرد. سایز این محصول بین ۵۰ الی ۲۰۰ MM بوده و فشار تا ۱۰-۱۶ BAR را تحمل می کند.

 

شیر یکطرفه ویفری فولادی

طراحی ویفری برای شیرهای یک طرفه فولادی سبب شده است که امکان اتصال آن بین دو فلنج با سبک های استاندارد مختلف فراهم شود. این مدل از شیرها نوع کامپکت بوده و با فاصله کوتاه بین دو سمت شیر دنبال می شود. بدنه چک ولو ویفری اغلب به صورت یک تکه ساخته می شود که استفاده از آن برای شرایط مختلف مجاز است. مکانیزم به کار رفته در ای شیر ها سبب باز شدن دیسک شده و از هدر رفت آب جلوگیری می کند. در طراحی آن از فنرهایی استفاده شده است که مانع ایجاد اثر چکشی می شود. این شیر ها در سبک های تک دیسک، دبل دیسک و دبل دیسک لاگ طراحی شده اند. همینطور شیر های دبل دیسک فلنج دار نیز عرضه شده و قابلیت اجرای دقیقی دارند. مزیت این سبک از شیر یکطرفه ویفری فولادی طراحی کوچکتر آن به نسبت سایر مدل ها بوده و برای فضاهای کم استفاده می شود. مدل های فول بادی بسیار سبکتر از سایر مدل ها هستند. هزینه نصب و نگهداری آن نیز کمتر است. این محصول می تواند در متریال های A۱۰۵, AISI ۳۰۴, AISI ۳۱۶, bronze. Sealing, metal, NBR عرضه می شود و اتصالات آن ANSI B۱۶.۵, API ۶۰۵, EN-DIN ارزیابی شده است . البته که این محصول در سایز from ۱.۱/۲″ to ۲۴″ عرضه می شود.

برای استعلام قیمت محصولات و یا دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره واتس اپ 09021000571 تماس حاصل فرمایید و یا با ارسال درخواست کارشناسان مربوطه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *